AKTUALNOŚCI


Nominacja w IV edycji plebiscytu Złoty As IT w kategorii „VAD Roku”

Ruszyła IV edycja plebiscytu organizowanego przez redakcję magazynu Reseller News o tytuł Złotego Asa IT. Nagrody zostaną przyznane  w 11 kategoriach dla najbardziej wyróżniających się i innowacyjnych producentów, dystrybutorów, pracowników, wydarzeń, programów, szkoleń i rozwiązań. W związku z naszym podejściem jakie oferujemy naszym partnerom, którym pomagamy zrozumieć, doradzamy na najwyższym poziomie, pomagamy przy instalacji sprzętu – zostaliśmy nominowani  w kategorii „VAD Roku”. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie. Głosowanie w ciąż trwa i każdy głos jest dla nas ważny.

Zachęcamy do oddania swojego głosu na Voipoint

 

Głosuj na Voipoint

Dotacje unijne dla innowacyjnych przedsiębiorców

Nasz Partner Biznesowy – firma Vegacom z Rzeszowa, specjalizująca się w projektowaniu, wdrażaniu oraz serwisowaniu rozwiązań telekomunikacyjnych, wideokonferencyjnych i audiowizualnych,  złożyła wniosek o dotację unijną na dwa innowacyjne systemy. Jeden system ma zabezpieczać łącza telekomunikacyjne w przypadku sytuacji alarmowych. Drugi natomiast ma ułatwić pracę sztabom kryzysowym, aby w sytuacji zagrożeń zintegrować łącza wszystkich odpowiedzialnych jednostek. Nie wątpliwie są to bardzo ważne systemy, które mamy nadzieję, że wejdą w życie i usprawnią wszystkie działania w nagłych sytuacjach.

Polecamy obejrzeć nagranie TVP3 Rzeszów – aktualności z 15.04.2016,

(o dotacjach dla firm od minuty 5:22)

http://rzeszow.tvp.pl/24915381/15042016

logo_vegacom

 W MEDIACH


Historia Voipoint

DGP-1_logo_nowe

Voipoint – Biznes, który łączy – historia firmy opowiedziana przez Piotra Zagożdżona, prezesa zarządu Voipoint.


Więcej

Komentarz w Pulsie Biznesu

Puls Biznesu logo

Popularność VoIP – szczególnie w sektorach, dla których szybki przepływ informacji jest na wagę złota, nie powinna dziwić – Monika Jóźwiak, Voipoint.


Więcej