Blog


17

paź 2016

Akademia Voipoint – Poznaj nasze rozwiązania marki Snom

W ubiegłym tygodniu przygotowaliśmy dla Was serię szkoleń na temat rewolucyjnych rozwiązań marki Snom. Pierwsze szkolenie poświęcone zostało szerokiemu portfolio jakie oferuje nam niemiecki pionier profesjonalnych rozwiązań VoIP od 1996r. Firma Snom jako pierwsza na świecie uruchomiła masową produkcję telefonów SIP w 2001 roku, stając się następnie stałym dostawcą innowacyjnych rozwiązań. Snom specjalizuje się w takich rozwiązaniach jak: telefony biurkowe (Euro 300 Series, Global 700 series), telefony bezprzewodowe (DECT),  aplikacje na smartfony, konferencje (MeetingPoint), systemy przywoławcza (PA1) oraz zestawy słuchawkowe.


Więcej


10

paź 2016

Akademia Voipoint – Telephony Appliance 2.0 Beronet

BeroNet to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji zaawansowany bram IP – beroNet Gateway, beroNet Small Business Line, beroNet GSM, serwerów Appliance (beroNet Telephony Appliance), a także takich rozwiązań, jak beroCloud, beroNet Failover Switch czy oprogramowania beroApp.
Więcej


21

wrz 2016

Akademia Voipoint – 3CX Phone System V15 – odkryj nowe funkconalności

Za nami kolejne spotkanie szkoleniowe on-line w ramach Akademii Voipoint. Tym razem mieliśmy przyjemność omówić dodatkowe możliwości oraz funkcjonalności jakie oferuje nowa wersja 3CX Phone System V15. Wspominaliśmy już we wcześniejszych wpisach o nowym oprogramowaniu od 3CX,  jednak szkolenie poprowadzone przez naszego eksperta Bartosza Plocha, znaczenie szerzej przedstawia tematykę.
Więcej


20

wrz 2016

Dlaczego każda firma potrzebuje profesjonalnych telefonów IP

Jak wiemy telefony nie są sobie równe, a od telefonów biurowych wymagamy znacznie więcej, niż od tych które używamy w domu. Wynika to oczywiście z chęci obniżania kosztów za połączenia oraz ilości wykonywanych, czy też odbieranych telefonów w pracy. Telefony biurkowe oferują dostęp do obfitości funkcji, co w dużej mierze wpływa na zarządzanie połączeniami i możliwość zbudowania wysokiej jakości systemu telefonicznego. Telefony IP gwarantują kluczowe funkcje biznesowe jak chociażby: poczta głosowa, nagrywanie, przekazywanie połączeń, ściąganie połączeń, Dzięki tego typu rozwiązaniu dla Twojej firmy możesz wykorzystać moc wielozadaniowości i tym samym zwiększyć wydajność firmy.
Więcej


09

wrz 2016

Akademia Voipoint – Nowości i aktualności w Voipoint

Po przerwie wakacyjnej wracamy z nowymi tematami webinarów przygotowanymi dla Was na drugą połowę 2016 roku. Harmonogram naszych codwutygodniowych spotkań on-line jest już dostępny na stronie Akademii Voipoint. Pierwszy webinar otwierający nowy cykl szkoleń poprowadził Łukasz Rybak, a jego tematykę poświęciliśmy nowościom oraz aktualnościom w naszym portfolio.
Więcej


02

wrz 2016

Jakie korzyści płyną ze stosowania nowoczesnych systemów wideokonferencyjnych?

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz usprawnić pracę swoją i swoich pracowników? To właśnie wideokonferencje są doskonałą odpowiedzią na współczesne potrzeby rynkowe. Możesz organizować spotkania w komfortowych warunkach, z doskonałą jakością dźwięku i obrazu. Ogranicz wyjazdy służbowy oraz listy e-mail do minimum. Wideokonferencje wykorzystuj do budowania zaufania oraz trwałych relacji ze swoimi klientami. W firmie możesz w łatwy sposób organizować cykliczne spotkania ze swoimi pracownikami z innych oddziałów i być na bieżąco z prowadzonymi rozmowami nad bardzo złożonymi projektami. Odległość, inny kraj, nie są już żadną przeszkodą by zrealizować wymarzony cel, który wpłynie na rozwój Twojej firmy.
Więcej


26

sie 2016

Telefony Yealink z serii T4 zostały certyfikowane przez Edgewater Networks

Telefony Yealink z serii T4 już są certyfikowanymi telefonami, w pełni kompatybilnymi z linią urządzeń  EdgeMarc Intelligent Edges od Edgewater Networks. Testy certyfikacyjne prowadzone przez Edgewater Networks w środowisku Broadsoft uwzględniły takie modele telefonów Yealink jak: SIP-T48G, SIP-T46G, SIP-T41P oraz SIP-T40P. Wyniki testów zostały udokumentowane w sposób umożliwiający łatwą instalację i integrację tych urządzeń.
Więcej


23

sie 2016

3CX Phone System V15

Uaktualnij 3CX Phone System o nową wersję V15, ponieważ nie jest to tylko kolejna z rzędu wersja oprogramowania. 3CX Phone System V15 to nowa funkcjonalność, nowy wygląd i nowe możliwości integracyjne.
Więcej


06

lip 2016

Wygodne połączenia w technologii DECT

Telefony typu DECT (ang. DECT – Digital Enhanced Cordless Telecommunication), to idealne rozwiązanie dla firm oraz domów chcących cieszyć się bezprzewodową swobodą komunikacji. Dlatego użytkownicy chętniej wybierają rozwiązania, które ich nie ograniczają oraz zapewniają pełną swobodę. W niektórych firmach telefony stacjonarne są zastępowane telefonami komórkowymi. Jednak czy aby na pewno jest to dobry kierunek?
Więcej


23

cze 2016

Dziękujemy za udział w webinariach! Od września nowy cykl szkoleń

Za nami 9 spotkań on-line w ramach cyklu szkoleń przeprowadzonych przez Akademię Voipoint. Serdecznie dziękujemy za udział i tak liczne zainteresowanie. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Wami naszym doświadczeniem i wiedzą. Każde wdrożenie rozwiązania z zakresu telefonii cyfrowej w firmie lub domu, musi być dostosowane do indywidualnych potrzeb. W trakcie szkoleń chcieliśmy przede wszystkim, przedstawić zakres naszego portfolio produktowego (Yealink, Snom, Edgewater, 3CX, beroNet, Dinstar), omówić konkretne przykłady rozwiązań u naszych klientów oraz szerzej zaprezentować rozwiązania, o które najczęściej pytacie. Zapraszamy na kolejny cykl szkoleń, który rusza już we wrześniu! W odpowiedzi na wasze zapytania przygotujemy harmonogram z interesującymi Was tematami, który zostanie uaktualniony na stronie Akademii Voipoint.

Przejrzyj wszystkie szkolenia, które przygotowaliśmy:
WięcejPage 1 of 512345