Platformy UC

Wyświetlanie jednego wyniku

Platforma UC – idealna dla operatorów i nie tylko

Unified Communications, czyli zintegrowana komunikacja, cieszy się niesłabnącą popularnością i jest szczególnie doceniana ze względu na elastyczność, mobilność i efektywność działania, którą ze sobą niesie. Zaawansowane Platformy UC zdobywają uznanie szczególnie wśród operatorów telekomunikacyjnych (stacjonarnych, mobilnych, MVNO) oraz integratorów. Platformą UC dostępną obecnie w ofercie Voipoint jest ISTRA – rozwiązanie francuskiej firmy Centile, które pozwala na integrowanie telefonii stacjonarnej i mobilnej w telefonię konwergentną. System może być skalowany do obecnych potrzeb operatora oraz rozwijany wraz z nim.

Nowy wymiar komunikacji dzięki Platformie UC

Platforma UC firmy Centile opiera się na trzech fundamentach tzw. Centile Any3 – Any service (wszystkie usługi), over Any network (w dowolnej sieci), on Any terminal (na wszystkich terminalach). W ten sposób jest w stanie sprostać potrzebom niemal każdej firmy i każdego operatora, dostarczając użytkownikom zaawansowane usługi, niezależnie od rodzaju sieci, z której dany podmiot korzysta. Na szybko zmieniającym się rynku telefonii stacjonarnej i mobilnej, platforma UC Centile jest w stanie zaoferować klientom elastyczne rozwiązanie, z możliwością szybkiego dostosowania do indywidualnych potrzeb.
Jeśli chcesz poznać wszystkie możliwości Platformy UC i sprawdzić w jaki sposób może ona usprawnić pracę Twoich klientów – skontaktuj się z konsultantem Voipoint już teraz!