ZESTAWY WIDEOKONFERENCYJNE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wideokonferencje – nowy wymiar spotkań biznesowych Lifesize

Spotkania biznesowe na odległość coraz częściej odchodzą od formy dobrze znanych telekonferencji, na rzecz wideokonferencji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, producenci rozwiązań wideokonferencyjnych, projektują profesjonalne systemy dedykowane zarówno głównej siedzibie firmy, jak i jej oddziałom. Decydując się na korzystanie z nich, klient biznesowy może być pewny, że system będzie kompatybilny z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku i pozwoli na sprawne zestawianie kilkustronnych konferencji, bez względu na dzielącą rozmówców odległość.

Doskonała jakość obrazu i dźwięku – Wideokonferencje Polycom

Nowoczesne zestawy wideokonferencyjne zapewniają połączenie najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku. Obecne w zestawach telefony konferencyjne, dzięki kilku wbudowanym mikrofonom zmontowanym w jedną matrycę, gwarantują zbieranie głosu z całej sali konferencyjnej. Wszystko to sprawia, że każdy uczestnik wideokonferencji może cieszyć się nieograniczoną i bardzo profesjonalną komunikacją z parterami biznesowymi, kontrahentami czy klientami.

Jeśli chciałbyś poznać na żywo możliwości systemów wideokonferencyjnych dostępnych w ofercie Voipoint, skontaktuj się z nami w celu umówienia osobistej prezentacji.