Jako największy dostawca rozwiązań VoIP w Polsce, zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie przejścia z tradycyjnego poziomu telekomunikacji na VoIP oraz komunikację zunifikowaną. Oferujemy pełen asortyment sprzętu VoIP, instalacje oraz serwis na terenie całego kraju.

Dołącz do programu i już dziś korzystaj z możliwości jakie daje status Partnera!

Jeśli chcesz poznać, co możemy Ci zaoferować – skontaktuj się z nami.

Imię i nazwisko

Nazwa firmy

Adres email

Numer Telefonu

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Wiadomość:

Przepisz kod

captcha

Niższe ceny

Rozumiemy, że elastyczność cen i usług to wartość, dzięki której możemy sprostać oczekiwaniom naszych Partnerów. Wiemy, że atrakcyjna cena obok jakości i niezawodności odgrywa ważną rolę w biznesie.

Narzędzia

Pomagamy naszym Partnerom skutecznie sprzedawać usługi VoIP oraz budować długotrwałe relacje z Klientami. Zapewniamy Ci narzędzia i powiemy jak realizować niezawodne kampanie sprzedażowe.

Usługi

Nasi specjaliści zestawiają indywidualne potrzeby Klienta z zaletami telefonii IP, gwarantując gotowe, praktyczne i szyte na miarę rozwiązania komunikacyjne. Zapewniamy tym samym kompletny pakiet usług VoIP.

Szkolenia

Zebrane przez nas doświadczenie oraz wiedza pozwoliły stworzyć pakiet szkoleniowy „Service Pack”, który jest wsparciem dla Partnerów w zakresie wiedzy o telekomunikacji, usługach oraz rozwiązaniach VoIP.