Voipoint – Lider kompleksowych rozwiązań VoIP na polskim rynku!

Od 2009 roku pomagamy tysiącom firm skutecznie wdrożyć usługi z zakresu telefonii IP. Dołącz do grona Partnerów i korzystaj z naszych usług oraz zyskaj szereg narzędzi pozwalających na pełne wykorzystanie potencjału technologii VoIP.

Dostosowujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb!

Oferujemy najwyższej jakości produkty i usługi telekomunikacyjne dostarczane w oparciu o hardware i software, a także program edukacyjny prowadzony przez wykwalifikowany zespół specjalistów. Ciągła innowacja, dostęp do technologii i pasja zapewniają rozwiązania szyte na miarę potrzeb poszczególnych sektorów biznesu. Nasza wiedza, długoletnie doświadczenie oraz profesjonalizm w połączeniu z indywidualnym podejściem, gwarantują Twojej firmie efektywny i funkcjonalny system komunikacji.

Wprowadzimy Twoją firmę na wyższy poziom komunikacji!

7
LAT DOŚWIADCZENIA
1300
AKTYWNYCH KLIENTÓW
800
PARTNERÓW BIZNESOWYCH W CAŁYM KRAJU
3000
PRODUKTÓW SPRZEDANYCH W 2015

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Nazwa Firmy

Adres email

Numer Telefonu

Wiadomość

Przepisz kod

captcha

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych - Voipoint Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kuropatwia 2, 51-419 Wrocław zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Voipoint Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowych na mój adres email i telefon zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lutego 2002r.