STREFA PARTNERA

Firma 3CX została założona w 2005 roku przez Nicka Galea, który dostrzegł zapotrzebowanie na oprogramowanie PBX z otwartym standardem dla systemu Windows. W ofercie producenta znajdują się takie rozwiązania, jak: 3CX Phone System, 3CX Web Meeting oraz 3CX Cloud Server. Produkt 3CX Phone System nie tylko zastępuje zastrzeżone prawem własności systemy telefoniczne, lecz również dostarcza kompleksową usługę komunikacji zintegrowanej, jako centrala IP PBX z otwartym standardem i oprogramowaniem, kompatybilna z systemem Windows oraz innymi aplikacjami z nim zgodnymi. 3CX Phone System został wybrany przez wiodące światowe firmy i organizacje jako system spełniający ich wymogi dotyczące zintegrowanej komunikacji i telefonii. W tym gronie znalazły się takie firmy, jak Boeing, Zespół F1 the Caterham, sieć hoteli Intercontinental, Harley Davidson oraz MIT.

beroNet jest niemiecką firmą z siedzibą w Berlinie, powstałą w 2002 r. Firma jest producentem zaawansowanych bram IP – beroNet Gateway, beroNet Small Business Line, beroNet GSM, serwerów Appliance (beroNet Telephony Appliance), a także takich rozwiązań, jak beroCloud, beroNet Failover Switch czy oprogramowania beroApp. Bramy beroNet charakteryzują się modularną budową. Oznacza to możliwość instalowania różnych modułów analogowych (FXS/FXO), cyfrowych (BRI/PRI ISDN) i GSM w ramach jednego urządzenia, a w praktyce połączenie tych linii do dowolnego serwera telekomunikacyjnego działającego w technologii IP, m.in. 3CX, Asterisk, FreePBX, Trixbox, Elastix oraz wielu innych. Wszystkie rozwiązania z gamy beroNet zaprojektowano z myślą o wymogach pracy w trybie nowoczesnych systemów telefonicznych i doskonale sprawdzają się w przypadku segmentu SOHO, małych i średnich przedsiębiorstw, a nawet w firmach, potrzebujących do 60 równoczesnych połączeń.

Snom Technology AG została założona w 1996 r. Jest niemiecką korporacją z siedzibą w Berlinie i pierwszą na świecie wiodącą marką profesjonalnych telefonów VoIP dla biznesu. Niemiecka technologia Snom jest ceniona na całym świecie ze względu na solidność, najwyższą jakość oraz bogactwo funkcjonalne telefonów biznesowych, zaprojektowanych specjalnie dla najwyższej klasy specjalistów IT i instalatorów PBX. Wśród rozwiązań marki Snom znajdują się telefony IP, telefony DECT, słuchawki, moduły sekretarskie i inne akcesoria. Snom adresuje swoje produkty do najwyższej klasy specjalistów i przedstawicieli biznesu, którzy cenią sobie rozwiązania VoIP najwyższej jakości i w najlepszym designie. Wszystkie produkty są kompatybilne z czołowymi platformami PBX, działającymi w standardzie SIP i obsługującymi łącznie ponad 4 miliony urządzeń na całym świecie. Produkty Snom są sprzedawane przez dystrybutorów do ponad 25 tys. resellerów.

Edgewater Networks istnieje na rynku od 2002 r. i jest amerykańskim liderem w dostarczaniu usług komunikacji głosowej, wideo oraz przesyłania danych, bazujących na sieci IP. Usługodawcy i firmy, niezależnie od wielkości, mogą korzystać z rozwiązań Edgewater Networks, zapewaniających prostą i szybką konfigurację oraz instalację, a przy tym szybki zwrot z inwestycji. Klient otrzymuje, m.in. inteligentne rozwiązanie – ESBC, czyli kontroler sesji na brzegu sieci oraz EdgeView – system zarządzania urządzeniami końcowymi VoIP. Szeroką interoperacyjność rozwiązań Edgewater Networks z infrastrukturą VoIP potwierdza dodatkowo wewnętrzny system certyfikacji producenta (Quickconnect lab).